online kurz španělštiny

Chcete se začít učit španělsky? Vyplňte formulář, při naplnění kapacity, vám dám vědět a jdem na to!

Pro koho je kurz určený:

pro úplné začátečníky. 

Jak kurz probíhá:

Online kurz je pro všechny španělštinou nepolíbené jedince, ale příhlásit se může i ten, kdo se v minulosti španělsky už učil, ale španělštinu nepoužíval a tak ji potřebuje osvěžit.

Každý týden se vám otevře jedna lekce, na kterou budete mít celý týden. Můžete si čas na španělštinu naplánovat tak, jak budete potřebovat

V členské sekci budete mít všechny materiály a interaktivní cvičení potřebné k nastudování lekce. 

Důležitou součástí kurzu je uzavřená facebooková skupina. Tato skupina slouží k řešení různých nejasností, ale taky je plná inspirace a tipů.
 

Kolik to stojí?

První týden je zdarma 🙂

Co říkají absolventi prvního kurzu:

Ahoj lidi, jmenuji se Dagmar Zdeňková a všem vám chci kurz doporučit. Paní Petra má všechny lekce moc hezky propracované, perfektně srozumitelné (pochopí opravdu každý). Skvělé videa na každý den, které si můžete pustit kdykoliv. Ke každému videu je k dispozici materiál k vytištění a ještě se učíte zábavnou formou kartiček a Quizlentu. Lekce jsou rozvržené tak, aby jste je z přehledem stihly. Když nestihnete, nic se neděje, kdykoliv se k nim dostanete. Na facebookové skupince je spousta začátečníků, kteří jsou ve stejné fázi jako já. Mám tu možnost s nimi komunikovat a najít si třeba přátele z okolí. Paní Petra je moc milá a ochotná kdykoliv jí napíšete odpoví. Kdyby jste měli zájem o komunikaci s dalším začátečníkem, nebo by jste měli dotaz na kurz, můžete mě kontaktovat na facebooku: Dudunka Zdeňková nebo na instagramu: doduliz.
Dagmar Zdeňková
Jsem naprosto nadšená způsobem, jakým Petra vyučuje. Přiznám se, že ze začátku jsem od kurzu, který je zdarma, vůbec nic nečekala - čekala jsem pár zaslaných PDF s pár slovíčky a něco málo z gramatiky. To byl ale velký omyl - kurz je nádherně propracovaný - videa, úkoly, oboustranné kartičky k tisku, slovíčka, prezentace, slovíčka k procvičování na quizlet a k tomu facebooková skupina, kde je možno se ptát na to, co není jasné. No prostě paráda a kdo váhá, jestli do toho jít, tak moje rada je jasná - jděte do toho určitě. Španělštinu už jsem se kdysi učila (a od té doby skoro vše zapoměla), ale nikdo mi to nikdy tak názorně nevysvětlil a teprve teď po pár letech mi díky Petře docvaklo pár věcí. Takže moc děkuji a doufám, že se dočkám pokračování 🙂
Lenka Dvořáková finanční analytik
Před začátkem kurzu jsem měla pochybnosti a nedovedla si přestavit, jak bude probíhat. Kurz probíhá každý den v menších lekcích, které se dají naučit. S kurzem jsem velmi spokojena. Nějaké základy jsem již měla, ale zde jsem se naučila spoustu nového a zopakovala to, co jsem již uměla. Kurz bych doporučila všem, kdo se španělštinou začínají, protože Petra mluví také česky a dokáže ve videu vše vysvětlit. Ke stažení jsou slovíčka i audio pro poslech třeba v mobilu.
Irena